Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Публічні консультації „Рівні права та інклюзивністьˮ

Міністерство соціальної політики України запрошує до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

Створено депутатську групу «Рівні можливості»

У Баштанській міській раді створено депутатську групу "Рівні можливості."
28.08.2019

Гендерно-чутливі спортивна політика та послуги з фізичної активності у Баштанській ОТГ

16 травня робоча група продовжила роботу з врахування потреб різних груп населення у розробці ґендерно орієнтованої програми по розвитку спорту разом з консультанткою з ґендерно орієнтованого бюджетування Наталією Дмитрук.

Баштанська громада вивчала інструменти гендерного аналізу

15 квітня в Баштанській громаді стартував тренінг під назвою «Інструменти ґендерного аналізу задля покращення послуг в громадах», який проводиться в рамках Програми «U-LEAD з Європою».